Ultima masina cautata
Marca: RENAULT Model: THALIA (LB0/1/2_) Tip: 1.4Din: 08.2000 Pana in: prezent Putere (kW): 55 kW Putere (CP): 75 CPCapacitate: 1390 cm³ Carburant: benzina Cod motor: K7J 700 Frane: disc/tambur Caroserie: limuzina
Cautare rapida
Cauta cod
Login

Acasa - RENAULT - SYMBOL (LB0/1/2_) - 1.4 - Articulatii directie

Imagine
Detalii
SASIC Partea de montare punte fata
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Filet exterior (mm) M 12x1.0
Filet interior (mm) M 14x1.5
Lungime [mm] 305
97.31 Lei
92.44 Lei
FEBI BILSTEIN pentru vehicule fara servodirectie
Lungime [mm] 300
Filet exterior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 12 x 1
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,480
Numar bucati necesare 2
93.83 Lei
75.06 Lei
FEBI BILSTEIN pentru vehicule cu directie servoasistata
pentru producator TRW
Lungime [mm] 296
Filet exterior (mm) M 14 x 1,5
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,480
Numar bucati necesare 2
92.03 Lei
73.62 Lei
SASIC Partea de montare punte fata
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Filet exterior (mm) M 12x1.0
Filet interior (mm) M 14x1.5
Lungime [mm] 303
90.71 Lei
86.17 Lei
FEBI BILSTEIN numai cu SMI Lenkung
Lungime [mm] 301
Filet exterior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 12 x 1
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,480
Numar bucati necesare 2
90.45 Lei
72.36 Lei
SASIC Partea de montare punte fata
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Filet exterior (mm) M 14x1.5
Filet interior (mm) M 14x1.5
Lungime [mm] 294
88.42 Lei
84.00 Lei
RUVILLE Parte montare punte fata
Filet exterior (mm) M14x1,5
Filet exterior (mm) M12x1,0
Tip filet cu filet pe dreapta
Lungime [mm] 300
87.34 Lei
69.87 Lei
MOOG pentru vehicule fara servodirectie
pt. producator caseta directie SMI
Partea de montare punte fata
Partea de montare pe ambele parti
Partea de montare interior
84.27 Lei
69.10 Lei
MOOG pentru vehicule cu directie servoasistata
pt. producator caseta directie TRW
Partea de montare Axa fata ambele parti
Partea de montare interior
78.21 Lei
64.13 Lei
FLENNOR pentru vehicule cu directie servoasistata
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 296
Greutate (în kg) 0,66
Filet exterior (mm) M14 x 1,5 mm RHT
75.52 Lei
TOPRAN Partea de montare Axa fata stanga
Dimensiune filet M 14
Filet interior (mm) M 14 x 1,5
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
Pas filet [mm] 1,25
65.19 Lei
52.80 Lei
TOPRAN Partea de montare Axa fata dreapta
Dimensiune filet M 12
Filet interior (mm) M 14 x 1,5
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
Pas filet [mm] 1,25
65.19 Lei
52.80 Lei
SASIC Specificatie Dir. SMI TRW
Nr.sas. LB 03/0B/17/3K
Partea de montare Axa fata dreapta
pt. cod original (OE) 7701047813
60.67 Lei
57.64 Lei
SASIC Specificatie Dir. SMI TRW
Nr.sas. LB 03/0B/17/3K
Partea de montare Axa fata stanga
57.35 Lei
54.48 Lei
MOOG pentru vehicule cu directie servoasistata
pt. producator caseta directie SMI
Partea de montare punte fata
Partea de montare pe ambele parti
Partea de montare interior
Lungime [mm] 317
Diametru 1 [mm] 12
Dimensiune filet 1 M12X1
Dimensiune filet 2 M14X1.5
Tip filet cu filet pe dreapta
56.75 Lei
46.54 Lei
FEBI BILSTEIN Filet interior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 10 x 1,25
Partea de montare Axa fata stanga
Greutate (în kg) 0,300
Numar bucati necesare 1
55.04 Lei
44.03 Lei
FEBI BILSTEIN Filet interior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 10 x 1,25
Partea de montare Axa fata dreapta
Greutate (în kg) 0,300
Numar bucati necesare 1
55.04 Lei
44.03 Lei
MOOG Partea de montare punte fata
Partea de montare dreapta
Partea de montare exterior
50.36 Lei
41.30 Lei
MOOG Partea de montare punte fata
Partea de montare stanga
Partea de montare exterior
50.36 Lei
41.30 Lei
FLENNOR Partea de montare stanga
Partea de montare punte fata
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 14
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
37.89 Lei
FLENNOR Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 14
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
37.89 Lei
TRW Parte montare Axa fata ambele parti
pentru vehicule cu directie servoasistata
pentru producator TRW
pâna în AM 06/2001
Articol extins/Info extins cu acceasorii
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
207.50 Lei
149.40 Lei
TRW Parte montare Axa fata ambele parti
pentru vehicule fara servodirectie
Articol extins/Info extins cu acceasorii
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
Dimensiune filet M14x1.5
Dimensiune filet M12x1
Lungime [mm] 300
202.70 Lei
145.94 Lei
TRW Parte montare Axa fata ambele parti
pentru vehicule cu directie servoasistata
pentru producator SMI
pâna în AM 06/2001
sau
Parte montare Axa fata ambele parti
pentru vehicule cu directie servoasistata
incepand cu an fabricatie 06/2001
Articol extins/Info extins cu acceasorii
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
171.00 Lei
123.12 Lei
TRW Parte montare Axa fata stanga
Articol extins/Info extins cu acceasorii
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
115.90 Lei
83.45 Lei
TRW Parte montare Axa fata dreapta
Articol extins/Info extins cu acceasorii
Vehicul cu volan pe stânga/dreapta pentru volan pe stanga/dreapta
113.30 Lei
81.58 Lei
DITAS pentru vehicule cu directie servoasistata
pentru producator * TRW *
Parametru DIPAR
Partea de montare Axa fata ambele parti
Lungime [mm] 296
Greutate (în kg) 0,48
Numar bucati necesare 2
Filet exterior (mm) M14x1,5
-
DENCKERMANN Partea de montare punte fata
Partea de montare pe ambele parti
-
SIDEM pentru producator TRW
Dimensiune filet MM14X1.5R
Partea de montare fata
Lungime [mm] 297
-
KAGER pâna în AM 06/2001
pentru producator TRW
pentru vehicule cu directie servoasistata
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
-
BENDIX Partea de montare stanga
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 90
Greutate (în kg) 0,36
Dimensiune conus [mm] 12
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
-
DITAS numai cu * SMI LENKUNG *
Parametru DITAS
Partea de montare Axa fata ambele parti
Lungime [mm] 301
Greutate (în kg) 0,48
Numar bucati necesare 2
Filet exterior (mm) M14x1,5
Filet exterior (mm) M12x1
-
DITAS Parametru DITAS.
Partea de montare Axa fata dreapta
Greutate (în kg) 0,300
Numar bucati necesare 1
Filet interior (mm) M14x1,5
Filet exterior (mm) M10x1,25
-
FLENNOR Partea de montare exterior
Partea de montare stanga
Partea de montare punte fata
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12,2
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
-
FLENNOR pentru vehicule fara servodirectie
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Lungime [mm] 302
Greutate (în kg) 0,62
Filet exterior (mm) M12x1,0
Filet exterior (mm) M14x1,5
-
SPIDAN Partea de montare stanga
Dimensiune filet FM14X1.5R
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12
Spirala conica 1/5
-
SIDEM Partea de montare stanga
Dimensiune filet FM14X1.5R
Dimensiune conus [mm] 12
Lungime [mm] 90
Spirala conica 1/5
-
SWAG pentru vehicule fara servodirectie
Lungime [mm] 300
Filet exterior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 12 x 1
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,480
Numar bucati necesare 2
-
MAXGEAR numai cu SMI Lenkung
-
KAGER Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
-
BENDIX Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 90
Greutate (în kg) 0,35
Dimensiune conus [mm] 12
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
-
DITAS pentru vehicule cu directie servoasistata
pentru producator * TRW *
Parametru DITAS.
Partea de montare Axa fata ambele parti
Lungime [mm] 296
Greutate (în kg) 0,480
Numar bucati necesare 2
Filet exterior (mm) M14x1,5
-
DITAS Parametru DITAS.
Partea de montare Axa fata stanga
Greutate (în kg) 0,300
Numar bucati necesare 1
Filet interior (mm) M14x1,5
Filet exterior (mm) M10x1,25
-
KAGER pâna în AM 06/2001
pentru producator SMI
pentru vehicule cu directie servoasistata
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
-
OPTIMAL Partea de montare exterior
Partea de montare stanga
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului SMI
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12,2
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
Greutate (în kg) 0.340
-
FLENNOR Partea de montare exterior
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12,2
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
-
RUVILLE Parte montare punte fata
pentru vehicule cu directie servoasistata
Dimensiune filet 1 M14x1,5 A
Dimensiune filet 2 M12x1,0 A
pt. producator caseta directie TRW
-
SPIDAN Parte montare dreapta
Dimensiune filet FM14x1.5R
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12
Spirala conica 1/5
Partea de montare punte fata
-
SIDEM Parte montare dreapta
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12
Spirala conica 1/5
Dimensiune filet FM14x1.5R
Partea de montare punte fata
-
SWAG numai cu SMI Lenkung
Lungime [mm] 301
Filet exterior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 12 x 1
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,480
Numar bucati necesare 2
-
RTS pt. producator directie TRW
pâna în AM 05/2001
Partea de montare Axa fata ambele parti
Filet exterior 1 [mm] M14x1.5
Filet exterior 2 [mm] M14x1.5
Lungime [mm] 296
Greutate (în kg) 0,530
-
KAGER Partea de montare stanga
Partea de montare punte fata
-
DENCKERMANN Partea de montare punte fata
Partea de montare stanga
-
METZGER Partea de montare Axa fata dreapta
Dimensiune filet M14x1,5
-
DITAS numai cu * SMI LENKUNG *
Parametru DIPAR
Partea de montare Axa fata ambele parti
Lungime [mm] 301
Greutate (în kg) 0,48
Numar bucati necesare 2
Filet exterior (mm) M14x1,5
Filet exterior (mm) M12x1
-
OPTIMAL Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
Greutate (în kg) 0.350
-
VAICO pentru vehicule fara servodirectie
Lungime [mm] 300
Filet exterior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 12 x 1
Partea de montare punte fata
Greutate (în kg) 0,480
-
DITAS Parametru DIPAR
Partea de montare Axa fata dreapta
Greutate (în kg) 0,3
Numar bucati necesare 1
Filet interior (mm) M14x1,5
Filet exterior (mm) M10x1,25
-
KAGER pentru vehicule fara servodirectie
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
-
OPTIMAL Partea de montare exterior
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului SMI
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12,2
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
Greutate (în kg) 0.360
-
BENDIX pentru vehicule cu directie servoasistata
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 296
Greutate (în kg) 0,66
Filet exterior (mm) M14 x 1,5 mm RHT
-
BENDIX Partea de montare exterior
Partea de montare stanga
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului SMI
Lungime [mm] 90
Greutate (în kg) 0,34
Dimensiune conus [mm] 12,2
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
-
SWAG Filet interior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 10 x 1,25
Partea de montare Axa fata dreapta
Greutate (în kg) 0,3
Numar bucati necesare 1
-
SWAG pentru vehicule cu directie servoasistata
pentru producator TRW
Lungime [mm] 296
Filet exterior (mm) M 14 x 1,5
Partea de montare Axa fata ambele parti
Greutate (în kg) 0,480
Numar bucati necesare 2
-
RTS pentru vehicule fara servodirectie
Partea de montare Axa fata ambele parti
Filet exterior 1 [mm] M12x1
Filet exterior 2 [mm] M14x1.5
Lungime [mm] 300
Greutate (în kg) 0,53
-
OPTIMAL pentru vehicule cu directie servoasistata
Partea de montare pe ambele parti
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 296
Filet exterior (mm) M14 x 1,5 mm RHT
Greutate (în kg) 0.660
-
DENCKERMANN Partea de montare punte fata
Partea de montare dreapta
-
SPIDAN pentru producator TRW
Lungime [mm] 297
Dimensiune filet MM14X1.5R
Partea de montare fata
-
METZGER Partea de montare Axa fata stanga
Dimensiune filet M14x1,5
-
DITAS pentru vehicule cu directie servoasistata
pentru producator * TRW *
Parametru DIPAR.
Partea de montare Axa fata ambele parti
Lungime [mm] 296
Greutate (în kg) 0,48
Numar bucati necesare 2
Filet exterior (mm) M14x1,5
-
DENCKERMANN Partea de montare punte fata
Partea de montare pe ambele parti
Dimensiune filet M14X1.5
-
DITAS Parametru DIPAR
Partea de montare Axa fata stanga
Greutate (în kg) 0,3
Numar bucati necesare 1
Filet interior (mm) M14x1,5
Filet exterior (mm) M10x1,25
-
SIDEM pentru producator SMI
Partea de montare fata
Lungime [mm] 303
Dimensiune filet MM12X1R
-
KAGER incepand cu an fabricatie 06/2001
pentru vehicule cu directie servoasistata
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
-
OPTIMAL Partea de montare stanga
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului TRW
Lungime [mm] 90
Dimensiune conus [mm] 12
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
Greutate (în kg) 0.360
-
BENDIX pentru vehicule fara servodirectie
Partea de montare stanga
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Lungime [mm] 302
Greutate (în kg) 0,62
Filet exterior (mm) M12x1,0
Filet exterior (mm) M14x1,5
-
BENDIX Partea de montare exterior
Partea de montare dreapta
Partea de montare punte fata
Restrictiile producatorului SMI
Lungime [mm] 90
Greutate (în kg) 0,36
Dimensiune conus [mm] 12,2
Filet interior (mm) M14 x 1,50 RHT F
-
SWAG Filet interior (mm) M 14 x 1,5
Filet exterior (mm) M 10 x 1,25
Partea de montare Axa fata stanga
Greutate (în kg) 0,3
Numar bucati necesare 1
-
RTS pentru vehicule cu directie servoasistata
pt. producator directie SMI
Partea de montare Axa fata ambele parti
Filet exterior 1 [mm] M12x1
Filet exterior 2 [mm] M14x1,5
Lungime [mm] 301
Greutate (în kg) 0,54
-
OPTIMAL pentru vehicule fara servodirectie
Partea de montare pe ambele parti
Partea de montare punte fata
Lungime [mm] 302
Filet exterior (mm) M12 x 1,0
Filet exterior (mm) M14 x 1,5
Greutate (în kg) 0.620
-
SPIDAN pentru producator SMI
Partea de montare fata
Lungime [mm] 303
Dimensiune filet MM12X1R
-
 
Piese Auto RENAULT SYMBOL (LB0/1/2_) 1.4 Articulatii directie - - AutoFarm





Tel: 0722 82 42 91

Tel: 0756 23 55 53



piese auto